تبلیغات
فروشگاه اینترنتی پستی کالا 10
فروشگاه اینترنتی کالا 10
خرید محصولات فرهنگی خوانگی آموزشی وهر آنچه نیاز شما است با ارائه تخفیفات و قیمت مناسب در کالا 10

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397

داستان واقعی ما و مسافرت هامون و انتخاب عطر هامون!

من همیشه قبل از مسافرت حتما چک میکنم که مدارک شناسایی ام و همچنین مدارک لازمه برای مسافرتم باهام باشه مثل بلیط هواپیما و قطار! و همیشه سعی میکنم چمدون لباسم رو کامل و طبق سلیقه مسافرتم پر کنم تا لباس مناسب رو با خودم همراه داشته باشم. جالبه گاهی عطر هایی رو برای مسافرت هام انتخاب میکردم که به آب و هوای اون شهر و منطقه نمیخورد. به عنوان مثال ادکلن رایحه خنک رو توی مناطق خنک استفاده میکردم.

خب خود ادکلنی که رایحه خنک داشته باشه احساس سرما به من میداد و هوای منطقه هم سرد بود به همین خاطر گاهی اذیتم میکرد! پس تصمیم گرفتم هر ادکلن و عطری که با خودم به یه سفر دلچسب می برم، دقیقا مناسب همون آب و هوا باشه و به این صورت چمدونم رو کامل میکردم. بیاید امروز در مورد همین موضوع صحبت کنیم که چه رایحه هایی مناسب چه آب و هوایی هستش.

اولین و همه ترین چیز اینه که عطر و ادکلنی ببریم سفر که برامون خاطرات اون سفر رو به یادمون بیاره، به این صورت که هروقت از اون ادکلن استفاده کردیم بگیم یادش بخیر رفته بودیم مسافرت شمال توی بارون این ادکلن رو زدم واقعا بهم حس خوبی داد و الان هروقت این عطر رو میزنم سریع منو یاد مسافرت شمال و جنگل های بارونیش میندازه.

 

چطور انتخاب عطر مناسب برای مسافرت تابستان داشته باشم؟
طبقه بندی: مطالب،  عطر و ادکلن، 
برچسب ها: عطر و ادکلن تابستانه،
ارسال توسط ابراهیم بیضایی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ