تبلیغات
فروشگاه اینترنتی پستی کالا 10
فروشگاه اینترنتی کالا 10
خرید محصولات فرهنگی خوانگی آموزشی وهر آنچه نیاز شما است با ارائه تخفیفات و قیمت مناسب در کالا 10

مرتبه
تاریخ : شنبه 30 دی 1396

چه چیزی باعث  می شود برخی عطرها فوق العاده گران شوند؟ مواد اولیه که به ساخت آن وارد می شوند؟ شاید. عطرهای گران در جهان دارای عناصر کمیاب هستند.  شاید سرمایه گذاری برند باشد که آن ها را گرانتر می کند! شاید. عطر گرانبها از منحصر به فرد ترین برند های تجاری بالا می آیند. آیا یکی از علل گرانی بطری کریستال با وضوح بالا که با آن عرضه می شود؟ قطعا

 

معرفی و راز عطرهای گران قیمت جهان

واضح است که چند نفر خوش شانس یا بهتر است بگوییم ثروتمند که این عطرها را میخرند مایل به صرف یک بطری هستند که بسیاری از ما برای داشتن آن چند ماه برای کسب درآمد صرف می کنیم. بعد از همه، برخی از لذت های دنیوی که ما تجربه می کنیم، توسط حواس های ما بوجود می آید. منظور بینی شماست!

در این مقاله عطر برند، هفت عطر گران قیمت در بازار وجود دارد. یک نقطه مشترک کیفیت معمول همه عطرها در لیست، طول عمر آنهاست. سالها پیش بسیاری از آنها ساخته شده اند و هنوز هم امروز بسیاری از مردم به دنبال آن هستند. بسیاری از این عطر و ادکلن ها نیز نادر هستند و بدست آوردن و یافتن آنها بسیار سخت است. این دلایل، به علاوه عطری که عطرهای واقعی ارائه می دهند، به شیفتگی ما کمک می کنند.


عطر Clive Christian’s Imperial Majesty با قیمت $215,000

Clive-Christian

 

عطر معروف Roja Dove رایحه ای که معروف به امپراطوری عتیقه است. ساختار این عطر از روغن گل رز، ریشه یاسمن، یاسمن و دارچین ایتالیایی بوجود آمده است. این بطری از یک ماده بسیار دشوار برای کار با آن است که یکی از هر سه تلاش در طول فرایند تولید شکسته می شود. گردن بطری از 18 قطره طلا با الماس درخشان 5 قیراط ساخته شده است.

قیمت عطر Clive Christian’s Imperial Majesty به تومان ایران 860 میلیون تومان است

 

عطر Baccarat’s Les Larmes Sacrees de Thebes با قیمت $1,700

عطر Baccarat-Les-Larmes-Sacrees-de-Thebes

نام این ادکلن ترجمه شده به عنوان "ایده های مقدس تیبس"، رایحه ای که توسط کریستین نایگل طراحی شده است، از رایحه مریم، نیشکر، کهربا، یاسمن، گرانیم، یلانگ یلانگ، هل نارنج، ریحان، خردل، چوب صندل و مشک است. بطری که توسط هنرمندان  ]باکارا [ ساخته شده است و عمدتا مسئول قیمت بالای آن است، با یک کریستال آمیتی با حباب کریستال زرد در داخل به داخل عطر وارد می شود.

قیمت عطر Baccarat’s Les Larmes Sacrees de Thebes به تومان ایران 6 میلیون و 800 هزار تومان است

 

عطر Clive Christian’s No. 1 با قیمت $2,150

Clive-Christian-No1

عطر ادکلن Clive Christian No 1 عطر است که واقعابوی لوکس می دهد.  نکته جالب اینجاست که هیچ هزینه ای در ایجاد این عطر وجود نداشت. این عطر دارای نکات برجسته از ترنج، آهک، چیپس ماندارین سیسیلی، هل و آویشن می باشد. یادداشت های قلب بیشتر از هلیوتروپ، یلانگ یلانگ، یاسمن، گل رز و لیلی دره است، در حالی که پایه یادآور بوی صندل چوب، چوب سدر، چوب بامبو، وانیل و ویتیور است. بطری آن از کریستال سرب دست ساز است، در حالی که گردن 24 کرافت نقره ای است که با یک طلای پوشیده شده است.

قیمت عطر Clive Christian’s No. 1 به تومان ایران 8 میلیون و 600 هزار تومان است

 

عطر Caron’s Poivre با قیمت $2000

عطر Caron-Poivre

ساخته شده توسط میشل مورستی در سال 1954، Poivre کارون به عنوان داشتن یک صدای قوی، شجاع و یک بوی دوجداره - تند فلفل بالا توجه داشته باشید، قلب غنی غنی و یادداشت های پایه woodsy. این در یک بطری باکاتری است که با یقه کریستال و طلای سفید رنگ شده است.

قیمت عطر Caron’s Poivre به تومان ایران 8 میلیون تومان است

 

عطر ادکلن Hermes’ 24 Faubourg Extrait با قیمت $1,500

Hermes 24 Faubourg Extrait

این نام بعد از آدرس پاریس فروشگاه گل سرسبد هرمس نامگذاری شده است. طراحی شده توسط موریس Roucel و برنارد بوروئوس، این عطر بر اساس ylang-ylang، شکوفه نارنجی، گل یاسمن، عنبیه، وانیل و آمبرری است. این یک بسته بندی ارزان تر است اما نسخه محدود Extrait در بطری های کریستال سنت لوئیس 1 اونس عرضه می شود. تنها 1000 بطری که در سراسر جهان فروخته می شود، حامیان انحصاری قیمت آن را نخواهند داشت.

قیمت ادکلن ادکلن Hermes’ 24 Faubourg Extrait به تومان ایران 6 میلیون تومان است

 

ادکلن Chanel’s N°5 Parfum Grand Extrait با قیمت $4200

Chanel-N5-Parfum-Grand-Extrait

عنوان خالص ترین رایحه موجود در جهان و به عنوان شناخته شده ترین عطر، شناخته شده است. کوکو شانل می خواست رایحه ای بسازد که هیچکس نتوانت از آن کپی کند، بنابراین طراح عطر Ernest Beaux از مواد گرانقیمت ترین موجود در زمان ایجاد آن (1921) - یاسمن از Grasse، رز د مای و یلانگ ییلانگ برتر از میان آنها استفاده کرد. ویژگی امضا و تعریف آن یک درصد بیش از حد از آلدئیدها آلیفاتیک است، این ماده شیمیایی که به رایحه های طعم می دهد.

قیمت ادکلن Chanel’s N°5 Parfum Grand Extrait به تومان ایران 16 میلیون و 800 هزار تومان است

پیشنهاد: ادکلن زنانه شانل مدل Coco Mademoiselle

 

عطر Jean Patou’s Joy Baccarat Pure Limited با قیمت $1,800

joy-jean-patou-baccarat-crystal-bottle-pure-perfume

جالب است بدانید فقط پنج نسخه بطری Parfum Pure Baccarat با مجوز محدود برای هر سال برای Jean Patou Joy ایجاد شده است. برای دو هفته کوتاه در تابستان، 10،600 گل برای یک بطری شادی مورد نیاز در Grasse فرانسه برداشت می شود. دسته گل گل رز بلغاری، Ylang-Ylang، Tuberose و Grasse Jasmine بو این شاهکار بی انتها را تشکیل می دهند.

قیمت عطر Jean Patou’s Joy Baccarat Pure Limited به تومان ایران 7 میلیون و 200 هزار تومان است
طبقه بندی: عطر و ادکلن،  زیور آلات، 
ارسال توسط ابراهیم بیضایی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ