تبلیغات
فروشگاه اینترنتی پستی کالا 10
فروشگاه اینترنتی کالا 10
خرید محصولات فرهنگی خوانگی آموزشی وهر آنچه نیاز شما است با ارائه تخفیفات و قیمت مناسب در کالا 10

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 11 دی 1396

مورد پسند: آقایان

بهترین فصل برای استفاده: پاییز - زمستان

نوع رایحه: شیرین، گرم

نوع ماندگاری: ادوتویلت { غلظت عصاره برابر با 7 درصد الی 15 درصد است }

حجم رایحه: 150 میلی لیتر

وزن خالص: 450± گرم


ادکلن مردانه دولچه اند گابانا مدل The One حجم 150ml

برند Dolce & Gabbana که هه آن را با نام D&G می شناسیم، پس از موفقیت های بسیار در تولید عطر های زنانه، این بار در سال 2015 اقدام به تولید عطری کاملا خاص و کلاسیک برای آقایان شیک پوش کرد. این عطر به نوعی کلاسیک بود که زنانی که طرفدار بوی شیرین بودند به سرعت جذب آقایانی می شدند که این عطر را روی لباس خود اسپری کرده بودند. رایحه شیرین ادکلن مردانه دولچه اند گابانا مدل، The One با حجم 150 میلی گرم به دلیل گرمی خاص رایحه، مناسب برای شب های زمستانی و پاییزی می باشد.

 

طراحی ظاهری شیشه ادکلن

شیشه ادکلن مردانه دولچه اند گابانا مدل The One به صورت مکعب کشیده شده طراحی شده است و هنگام در دست گرفتن آن، به خوبی متوجه سنگینی شیشه خواهید شد. قطر شیشه حدود 3 میلی متر است که میتوان گفت به خوبی از مایع این عطر کلاسیک محافظت می کند. رنگ مایع کمی زرد مایل به تیره است که در قسمت پایینی شیشه میتوان نام Dolce & Gabbana The One را مشاهده نمود که به رنگ قهوه ای نوشته شده است.

از آنجایی که مایع ادکلن، تمام حجم شیشه را اشغال نکرده است به خوبی می توان گفت که قصد طراح به رخ کشیدن ارزش رایحه در قالب طلا، در یک جسم شیشه ای است.

 

طراحی ظاهری درب ادکلن

درب شیشه به صورت کاملا مستطیلی طراحی شده است. جنس درب از چوب می باشد که شیار های روی آن نمانگر پوست درخت می باشد که این باعث می شود هنگام لمس آن، به خوبی احساس کلاسیک بودن ادکلن را درک کنید.

 

مشخصات جعبه ادکلن

رنگ جعبه ادکلن مردانه دولچه اند گابانا، قهوه ای مات است که در زیر آن با حروف بزرگ Dolce & Gabbana The One به زیبایی و براق نوشته شده است که در پایین آن عنوان FOR MEN درج شده است که نشانگر مردانه بودن ادکلن می باشد. در نهایت درقسمت پایین، حجم آن یعنی ml150 نوشته شده است.

 

ماندگاری رایحه در شرایط مختلف

تقریبا تمام ادکلن های شیرین در تمام فصول سال قابل استفاده هستند اما بهتر است از ادکلن مردانه دولچه اند گابانا مدل The One در زمستان و پاییز استفاده کنید تا حس کلاسیک بودن را به خوبی درک کنید. ماندگاری رایحه این ادکلن که قابل استشمام باشد، در هوای خنک 24 ساعت و در هوای گرم 17 ساعت و در هوای شرجی 11 ساعت ماندگاری بو دارد.

 

قرار است چه رایحه ای را تجربه کنید

نوع رایحه شیرین و گرم است که با ساختار رایحه ادویه و اسموکی ترکیب شده است. در 10 دقیقه ابتدایی اسپری کردن، شما رایحه های گریپ فروت، گشنیز و ریحان را حس خواهید کرد و در 10 دقیقه دوم بوی کلاسیک هل، زنجبیل و شکوفه‌های پرتقال و در نهایت شما بوی سدر، عنبر و تنباکو را احساس می کنید.

ماندگاری بالا در شرایط مختلف و بوی گرم و شیرین در فصل زمستان و پاییز در کنار قیمت کاملا مناسب، دلیل بسیار خوبی برای داشتن ادکلن کلاسیک Dolce & Gabbana The One می باشد.

دولچه اند گابانا مدل The One
طبقه بندی: عطر و ادکلن، 
ارسال توسط ابراهیم بیضایی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ