تبلیغات
فروشگاه اینترنتی پستی کالا 10
فروشگاه اینترنتی کالا 10
خرید محصولات فرهنگی خوانگی آموزشی وهر آنچه نیاز شما است با ارائه تخفیفات و قیمت مناسب در کالا 10

مرتبه
تاریخ : جمعه 21 خرداد 1395


یکی از بزرگترین مشکلات مردم ایران کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی است . یکی از راه های کوچک کردن بینی عمل جراحی و یا استفاده از دستگاه کوچک کننده بینی Nose up است.

اما روشی دیگر وجود دارد که به وسیله آن میتوان تا حد مشخصی بینی زیبا و خوش فرم داشت . تحقیقات نشان داده استفاده ازعینک های معمولی یا عینک آفتابی میتواند بینی را به حالت سربالا و کشیده در آورد . البته به شرطی که لبه های عینک پهن باشد چون در این صورت فشار بیشتری به بینی وارد میشود و بینی بدون عمل جراحی فرم زیبا میگیرد.

عینک خلبانی شیشه رنگی

راه دیگر کوچک کردن بینی استفاده از ماسک گیاهی است . این ماسک از ترکیب عسل و روغن زیتون و ماساژ ساخته شده و روزانه به مدت 1 ساعت روی بینی قرار دهید و 20 دقیقه ماساژ بدهید . این کار باعث میشود چربی های اضافی زیر پوست بینی کم کم از بین رفته و بینی به حالت کشیده و کوچک در آید.


اگر حوصله یا تحمل زمان زیاد برای کوچک کردن بینی ندارید سریع ترین روش کوچک کردن بینی استفاده از دستگاه کوچک کننده بینی nose up است

طراحی این محصول به گونه ای است که برای افرادی که دارای مشکلات تنفسی هستند مشکلی ایجاد نمیکند

قسمت پلاستیکی انعطاف پذیر Nose Up جهت قرار گرفتن به طور کامل و مناسب روی بینی های گوشتی و بینی استخوانی طراحی شده است و همچنین برای وارد كردن فشار كمتر روی قسمت فوقانی بینی قابل تنظیم می باشد.

امكان تغییر و فرم دهی و كوچك كنندگی سریع بینی بدون نیاز به درد و عمل جراحی بینی برای خانم ها و آقایان در هر سنی

همپنین کوچک کننده بینی نویز اپ قابل حمل بوده و در هر مکان و زمانی قابل استفاده می باشد

سفارش گیره کوچک کننده بینی


طبقه بندی: آرایشی زیبایی، 
برچسب ها: بینی، بینی گوشتی، کوچک کردن بینی،
ارسال توسط ابراهیم بیضایی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ